MONTÁŽE IZOLACÍ

Prodej sendvičových polyuretanových a minerálních panelů

Naše společnost zajišťuje prodej sendvičových polyuretanových (PUR, PIR) a prodej minerálních panelů od předních dodavatelů ROMA, Balex Metal, Kingspan, TRIMO a jiní. Naše společnost je zároveň smluvním partnerem pro prodej polyuretanových a minerálních panelů ROMA od německé firmy Romakowski GmbH, kteří patří mezi špičku v oblasti izolačních panelů.

Pro okamžité uspokojení zákazníků máme vlastní zastřešený sklad polyuretanových panelů ROMA a Balex Metal, kde jsou trvale k dispozici panely všech tlouštěk. Panely nařežeme na jakýkoli požadovaný rozměr a máme k dispozici i kompletní montážní materiál potřebný pro montáž panelů.

Všechny námi dodávané panely mají certifikaci a stavebně technické osvědčení a osvědčení požární odolnosti pro Českou Republiku.

Polyuretanové izolační panely ROMA  dodáváme v těchto typech a variantách:

  • Izolační stěnové polyuretanové panely typu P jsou nabízeny v tloušťkách 45 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm, 170 mm, 200 mm. Panely typu P se zvláště používají pro stavbu chladíren a mrazíren. Standardně se dodávají v odstínu RAL 9010 ale jsou k dispozici i jiné odstíny.
  • Izolační fasádní polyuretanové panely typu M jsou nabízeny v tloušťkách 60 mm, 80 mm, 100 mm. Panely typu M jsou speciálně určeny pro opláštění budov či hal. Panely mají unikátní konstrukci zámku která zakrývá upevňovací šrouby a povrch panelu je tvořen velice estetickým mikroprofilováním. Standardně se dodávají v odstínu RAL 9010 ale jsou k dispozici i jiné odstíny.
  • Izolační střešní polyuretanové panely typu D jsou nabízeny v tloušťkách 82 mm, 102 mm, 122 mm, 142 mm. Panely typu M jsou určeny pro střechy hal či chladíren. Na vnější straně mají trapézový profil pro odvod dešťové vody a z vnitřní strany mají standardní profilování jako panely typu P. Standardně se dodávají v odstínu RAL 9010 ale jsou k dispozici i jiné odstíny.

Sendvičové panely