MONTÁŽE IZOLACÍ

Chladírenské a mrazírenské ručně nebo strojně posuvné dveře

Dveře jsou složeny dveřního rámu a dveřního křídla. Dveřní křídlo má povrch z bíle lakovaného pozinkovaného plechu v hladkém provedení v odstínu RAL 9010 (na přání zákazníka lze vyrobit i v dalších odstínech RAL) nebo z nerezového plechu a izolace, kterou tvoří tvrdá polyuretanová pěna. Dveře jsou určené k montáži do PUR panelu nebo do zdiva a mají zárubně z nerezových profilů, odolných proti poškození při běžném provozu. Posuvné dveře jsou opatřené vodící dráhou, po které se dveřní křídlo odsouvá do pravé nebo levé strany. Dveřní rám může být s kaplí pro průchod zadrahování.

Chladírenské a mrazírenské ručně posuvné dveře jsou vybaveny pro dodatečnou montáž strojního pohonu posuvu ovládaného tahovým spínačem a tlačítky nebo na přání otvírací fotobuňkou nebo radarem a lze též připojit a ovládat i poplachovým zařízením. Dveře se standardně vyrábějí jako jednokřídlé, pravé nebo levé ale je možné je vyrobit i jako dvoukřídlé.

Všechny typy dveří (ručně i strojně posuvné) jsou vybaveny bezpečnostním otvíráním zámku z vnitřní strany a strojně posuvné dveře jsou vybaveny bezpečnostní hranou (fotobuňkou), která chrání procházející osoby před nárazem či sevřením mezi zárubeň a dveřní křídlo.

Chladírenské a mrazírenské posuvné dveře se vyrábějí v šířkách cca 800 – 3000 mm a výškách 1900 – 3000 mm dle specifikace zákazníka (po projednání lze i větších rozměrů světlých rozměrů.

Chladírenské a mrazírenské posuvné dveře